Rekopol » Zapraszamy na konferencję „Cele Zrównoważonego Rozwoju – trudne wybory konsumentów i producentów”

Aktualności

Zapraszamy na konferencję „Cele Zrównoważonego Rozwoju – trudne wybory konsumentów i producentów”

W czwartek 29 listopada  odbędzie się konferencja „Cele Zrównoważonego Rozwoju – trudne wybory konsumentów i producentów” organizowana przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Podczas wydarzenia podsumowana zostanie II edycja Kampanii 17 Celów, zachęcającej biznes do podjęcia działań na rzecz Agendy 2030, której inicjatorem jest CSR Consulting, a Rekopol Partnerem Głównym. Podczas konferencji zaprezentowane będą wypracowane podczas kampanii pomysły na działania dla firm oraz inicjatywy, w które przedsiębiorstwa już dziś mogą się włączyć.

Kampania 17 Celów, prowadzona w szerokim partnerstwie firm i instytucji, w 2018 roku realizowana była pod hasłem „Nowe Idee”. Podczas cyklu Laboratoriów 17 Celów wypracowane zostały konkretne pomysły na działania firm na rzecz wybranych Celów. Mierzą się one z 3 zagadnieniami: inkluzywnym rozwojem gospodarczym, dobrą żywności wspierającą zachowanie zdrowia i zrównoważonymi opakowaniami. Wszystkie pomysły zostaną zaprezentowane podczas konferencji oraz w publikacji przygotowanej specjalnie na to wydarzenie. Niektóre z nich są już realizowane. Podczas spotkania będzie możliwość dołączenia do wybranych inicjatyw.

Konferencja organizowana jest w ramach Partnerstwa na rzecz Realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii i jego interesariuszy.

Program konferencji i rejestracja: https://kampania17celow.pl/wydarzenia/trudne-wybory

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij

Bądź na bieżąco!

Wpisz adres e-mail i zapisz się do newslettera już teraz.
Wpisz lub popraw swój adres e-mail Zapisz Zgoda jest obowiązkowa
* Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną w związku z przetwarzaniem danych osobowych (link do klauzuli informacyjnej)
Zgoda jest obowiązkowa
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu wysyłania newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych dotyczących działalności Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia, bez nich formularz nie zostanie wysłany!