Rekopol » Segregacja odpadów w miejscu pracy – szkolenie dla pracowników LOTTEWedel

Aktualności

Segregacja odpadów w miejscu pracy – szkolenie dla pracowników LOTTEWedel

Szkło do zielonego, papier do niebieskiego, plastik i metal do żółtego, bioodpady do brązowego – te zasady powinien znać każdy z nas. Z odpadami mamy do czynienia wszędzie – w domu, na wakacjach, w miejscu pracy. Dlatego ważne jest, żebyśmy wiedzieli jak prawidłowo z nimi postępować, aby nie stały się uciążliwe dla środowiska.

Co jednak zrobić, jeśli w miejscu naszej pracy powstają takie, których nie możemy zakwalifikować do żadnej z grup? Na ten temat rozmawialiśmy z pracownikami fabryki LOTTE Wedel Sp. z o.o. w Warszawie 30 listopada.

Z myślą o uczestnikach powstało stoisko edukacyjne z licznymi pytaniami, quizami, ciekawostkami obsługiwane przez pracowników Rekopolu. Wszyscy zainteresowani mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat segregacji opakowań dzięki specjalnie przygotowanym zadaniom. Rozmawialiśmy nie tylko o tym, jak robić to prawidłowo w domu, ale przede wszystkim podkreślaliśmy jak należy postępować z odpadami po środkach niebezpiecznych, z którymi na co dzień spotykają się pracownicy. Dyskutowaliśmy o tym, czy można je wyrzucać razem z innymi opakowaniami, jak je odpowiednio zabezpieczać oraz uczyliśmy co należy robić z ich pozostałościami.

Wszelkie wątpliwości zostały natychmiast rozwiane, a wiedza pracowników LOTTE Wedel Sp. z o.o. na temat segregacji pozytywnie zweryfikowana. Oby tak dalej!

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij

Bądź na bieżąco!

Wpisz adres e-mail i zapisz się do newslettera już teraz.
Wpisz lub popraw swój adres e-mail Zapisz Zgoda jest obowiązkowa
* Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną w związku z przetwarzaniem danych osobowych (link do klauzuli informacyjnej)
Zgoda jest obowiązkowa
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu wysyłania newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych dotyczących działalności Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia, bez nich formularz nie zostanie wysłany!