Rekopol » Rusza konkurs na EKOpraktyki organizowany przez Rekopol. Sieć Biedronka Partnerem konkursu. Zapraszamy!

Aktualności

Rusza konkurs na EKOpraktyki organizowany przez Rekopol. Sieć Biedronka Partnerem konkursu. Zapraszamy!

23 października rusza konkurs EKOpraktyki, którego organizatorem jest Rekopol a patronem sieć sklepów Biedronka.

Konkurs trwa  do 23 listopada i jest skierowany do osób, którym losy naszej planety nie są obojętne. By wziąć w nim udział wystarczy opisać stosowane na co dzień działania, które przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Autorzy siedmiu najbardziej oryginalnych ekopraktyk w nagrodę otrzymają rowery. Organizatorem konkursu jest Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A., a jego patronem sieć Biedronka.

Głównym celem konkursu EKOpraktyki jest promocja właściwych zachowań ekologicznych, mających zachęcić nas wszystkich do poszanowania środowiska naturalnego. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i opisać w nim jedną stosowaną przez siebie na co dzień ekopraktykę. Ponieważ każda ekopraktyka jest dobra, dlatego zgłoszone do konkursu zwyczaje mogą dotyczyć każdej sfery, czyli np.: oszczędności wody, energii, segregacji odpadów, odpowiedzialnych zakupów, ekologicznego transportu.

W konkursie EKOpraktyki mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, mieszkające w Polsce. Zgłoszenia przyjmowane są od 23 października do 23 listopada br., do godz. 23:59.

Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin można znaleźć na stronie www.ekopraktyki.biedronka.pl .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij