Rekopol » Rekopol był Partnerem Ogólnopolskiego Zjazdu RIPOK 2017 Ekorum w dniach 22-23 listopada

Aktualności

Rekopol był Partnerem Ogólnopolskiego Zjazdu RIPOK 2017 Ekorum w dniach 22-23 listopada

Rekopol był partnerem 6. Ogólnopolskiego Zjazdu RIPOK 2017. Wydarzenie Ekorum odbyło się w dniach 22-23 listopada w Wiśle i skupiało m.in. zarządzających regionalnymi instalacjami przetwarzania odpadów komunalnych.

W ciągu dwóch dni odbyło się wiele panelów i wykładów, a także studium panelowe z udziałem przedstawicieli RIPOK-ów ze wszystkich 16 województw.

Jakub Tyczkowski był prelegentem w panelu dotyczącym Prawa i finansów w gospodarce opadami.

Wygłosił także prelekcję na temat: „Barier i możliwości implementacji ROP w Polsce. Finansowanie selektywnej zbiórki odpadów vs. perspektywa realizacji poziomów recyklingu”.

Podczas wydarzenia mieliśmy okazje do spotkania z Państwem na naszym firmowym stoisku, na którym można było zapoznać się m.in. z naszą działalnością edukacyjną i otrzymać materiały edukacyjne.

Dziękujemy wszystkim za spotkanie!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij

Bądź na bieżąco!

Wpisz adres e-mail i zapisz się do newslettera już teraz.
Wpisz lub popraw swój adres e-mail Zapisz Zgoda jest obowiązkowa
* Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną w związku z przetwarzaniem danych osobowych (link do klauzuli informacyjnej)
Zgoda jest obowiązkowa
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu wysyłania newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych dotyczących działalności Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia, bez nich formularz nie zostanie wysłany!