O NAS

11_Jestesmy_jedynaCO NAS WYRÓŻNIA?

Powierzenie nam realizacji obowiązku odzysku i recyklingu to przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO Przedsiębiorcy!

Nasze gwarancje bezpieczeństwa

PunktorStrzalkaGreenprzycietaZróżnicowanie portfela dostawców. Współpracujące z nami grupy podmiotów:

  • Firmy odbierające i zagospodarowujące odpady z gospodarstw domowych, stanowiący największą grupę współpracujących podmiotów
  • Firmy zbierające odpady ze źródeł takich jak handel wielkopowierzchniowy, przemysł i inne
  • Firmy przekazujące do recyklingu odpady opakowaniowe powstałe na terenie ich zakładów produkcyjnych i placówek handlowych

PunktorStrzalkaGreenprzycietaLiczba gmin, w których wspieramy finansowo system

gminnn
Wzrastająca liczba współpracujących z nami firm obsługujących coraz więcej gmin, daje bezpieczeństwo realizacji roku 2020 i urealnia możliwość recyklingu odpadów z gospodarstw domowych na poziomie 50 %.

PunktorStrzalkaGreenprzycietaDługofalowe relacje z partnerami biznesowymi – znakomita większość współpracujących z nami firm to nasi wieloletni Partnerzy. Ważna jest dla nas wzajemna lojalność.

PunktorStrzalkaGreenprzycietaWybór dostawców w ramach strumienia odpadów z gospodarstw domowych – współpracujemy tylko z tymi podmiotami, które wygrały przetargi w gminach na odbiór i zagospodarowanie odpadów.

PunktorStrzalkaGreenprzycietaRegularna weryfikacja współpracujących z nami podmiotów oraz szczegółowy audyt i wysokie wymogi dotyczące standardów działalności dla nowych partnerów – wizje lokalne przed nawiązaniem współpracy, monitoring prowadzonej działalności i wystawianych dokumentów potwierdzających odzysk i recykling.

 

12_Takie_podejscie

 

Naszym Klientom oferujemy pełen pakiet usług. Nie ograniczamy się do realizacji obowiązku odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych oraz edukacji na rzecz środowiska, ale proponujemy także:

PunktorStrzalkaGreenprzycietaDoradztwo międzynarodowe – unikatowa usługa dla przedsiębiorców na polskim rynku

PunktorStrzalkaGreenprzycietaDoradztwo krajowe, w tym doradztwo odpadowe i audyt produktowy

PunktorStrzalkaGreenprzycietaProwadzenie lub wsparcie w prowadzeniu edukacji ekologicznej oraz budowie „zielonego wizerunku”