Rekopol » Jakub Tyczkowski prelegentem podczas Konferencji z okazji 10-lecia funkcjonowania Dobrowolnego Porozumienia na rzecz budowy krajowego systemu zbierania i recyklingu opakowań po żywności płynnej REKARTON, 5 grudnia

Aktualności

Jakub Tyczkowski prelegentem podczas Konferencji z okazji 10-lecia funkcjonowania Dobrowolnego Porozumienia na rzecz budowy krajowego systemu zbierania i recyklingu opakowań po żywności płynnej REKARTON, 5 grudnia

Konferencja z okazji 10-lecia funkcjonowania Dobrowolnego Porozumienia na rzecz budowy krajowego systemu zbierania i recyklingu opakowań po żywności płynnej REKARTON jest organizowana przez Krajową Izbę Gospodarczą Przemysłu Spożywczego i Opakowań wraz z Podkomisją stałą ds. monitorowania gospodarki odpadami.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 5 grudnia 2017 roku, w Hotelu Gromada Centrum, Pl. Powstańców Warszawy 2, Warszawa.

Jakub Tyczkowski wygłosi prelekcję na temat: „Rozszerzona odpowiedzialność producenta jako mechanizm finansowania zbiórki selektywnej”  o godzinie 15.30.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij

Bądź na bieżąco!

Wpisz adres e-mail i zapisz się do newslettera już teraz.
Wpisz lub popraw swój adres e-mail Zapisz Zgoda jest obowiązkowa
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących działalności Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. drogą elektroniczną. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.