Rekopol » Zatrudnienie Fair Play

Zatrudnienie Fair Play

certyfikat ZFPRekopol w 2015 roku wdrożył Standard Zarządzania Zasobami Ludzkimi ZFP-2007, IPED (standard „Zatrudnienie Fair Play”) będący profesjonalnym system zarządzania kapitałem ludzkim, który ma w zamierzeniu maksymalizować zaangażowanie pracowników organizacji w tworzenie jej sukcesu.

Warunki Standardu ZFP – 2007, IPED, określają wymagania w zakresie piętnastu procesów odnośnie zarządzania kapitałem ludzkim, których spełnienie jest konieczne dla jego funkcjonowania.

Wymagania te sprowadzają się do opracowania, wdrożenia i ciągłego doskonalenia narzędzi zarządczych, pozwalających na lepszą kontrolę nad procesami zarządzania kapitałem ludzkim, znacząco go porządkując, a ponadto ułatwiają podejmowanie decyzji i umożliwiają mobilizację kapitału ludzkiego na rzecz rozwoju organizacji.

Dzięki temu organizacja może sprawnie reagować na zmiany wewnętrzne, jak i w otoczeniu zewnętrznym.

  Wdrożenie i certyfikację Zintegrowanego Systemu Zarządzania w Rekopol Organizacji Odzysku Opakowań SA wykonano w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność biznesu – nowe standardy realizacji obowiązku odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych”. Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. oznakowanie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij

Bądź na bieżąco!

Wpisz adres e-mail i zapisz się do newslettera już teraz.
Wpisz lub popraw swój adres e-mail Zapisz Zgoda jest obowiązkowa
* Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną w związku z przetwarzaniem danych osobowych (link do klauzuli informacyjnej)
Zgoda jest obowiązkowa
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu wysyłania newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych dotyczących działalności Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia, bez nich formularz nie zostanie wysłany!