Rekopol » Przedsiębiorstwo Fair Play

Przedsiębiorstwo Fair Play

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni przez kapitułę Programu i należymy do grupy Przedsiębiorstw Fair Play czyli sprawdzonych firm, które na co dzień respektują wartości etyczne i wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań zarówno wobec klientów jak i dostawców oraz skutecznie działają na rzecz lokalnych społeczności. To spore wyróżnienie znaleźć się w gronie firm działających fair.

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest najstarszym ogólnopolskim programem certyfikującym w obszarze etyki biznesu i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu organizowanym przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”. Jest on ogólnopolskim przedsięwzięciem, w którym oceniane poddawane są wszystkie aspekty działalności firmy, uwzględniające m.in. sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa. Zamysłem organizowanego programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. została uhonorowana w 2017 r. tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play” po raz dziewiąty oraz dodatkowo Platynowym Laurem za staż w Programie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij